O spoločnosti AQUA-EXOTIC

Ten, kto hovorí o chovateľstve drobných zvierat, nemôže si nespomenúť na výrobcu AQUA EXOTIC Kapušany pri Prešove, ktorej vznik sa datuje založením pridruženej výroby pri JRD Kapušany v roku 1977.

Firma AQUA EXOTIC má k dispozícii krmivá, liečivá, vitamíny, technické pomôcky a rôzne iné chovateľské pomôcky pre akvaristiku, teraristiku, vtákov, psov, mačky, holuby, a rôzne hlodavce. Je vlastníkom osvedčenia o zápise ochranných známok na krmivá SUPER ZMES a TATRAVIT.

Radi Vás uvítame v priestoroch firmy AQUA EXOTIC, kde nakúpite podľa svojich predstáv a budete kvalitne obslúžený. Všetko najlepšie a najkvalitnejšie pre svojich miláčikov a uľahčenie práce chovateľom.

Toho času menežment firmy tvoria Štefan Nižník, Mgr. René Nižník, Andrea Urdziková čiže je to rodinná firma ktorá dáva záruku serióznosti.

Prečo si vybrať nás ?

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI

Viac ako 40 ročné skúsenosti z nás robia jedným z najsilnejších rodinných podnikov na trhu, ktorý svojim zákazníkom prináša prvotriednu kvalitu a starostlivosť.

RÝCHLE DODANIE

Objednávky z eshopu expedujeme v čo najkrajšom termíne. K tomu, aby ste svoju objednávku mali doma čím skôr využívame našu vlastnú dopravu a kuriérske spoločnosti.

VLASTNÁ VÝROBA

Pomocou najmodernejších technológií vyrábame aj svoje vlastné krmivá, ktorými garantujeme prvotriednu kvalitu. V našom portfóliu nájdete nami vyrobené produkty pre psíkov, vtáctvo, ryby a hlodavce.

OSOBNÝ ODBER

Vďaka našej prevádzke na adrese Priemyselná 505, 082 12 Kapušany  nás môžete navštíviť aj osobne. Tovar objednaný na ESHOPE je možné si zarezervovať a zaplatiť vopred a bude na vás čakať pripravený na našej pobočke.